Lēdurgas disku golfa atklāšana

Pavadi laiku aktīvi Lēdurgas Dendroparkā
09
Jūn

Lēdurgas Dendroparka teritorijā ierīkots disku golfa laukums

Lēdurgas Dendroparka teritorijā ierīkots disku golfa laukums, papildinot un pilnveidojot piedāvājuma klāstu aktīvai atpūtai pie dabas. Parka teritorijā izvietoti 19 disku golfa grozi – viens grozs paredzēts treniņa nolūkiem un 18 grozi ietver spēles laukumu.

Trase ir īpaši ainaviska un ar pievienoto vērtību, jo atrodas tieši Lēdurgas Dendroparkā, kurā var iepazīt Latvijas un svešzemju augu pasauli, rīkot piknikus, doties ekskursijā gida pavadībā, darboties radošās darbnīcās un iepazīt Krimuldas un Lēdurgas pagastu vēstures līkločus. Ja neesi disku golfa spēlētājs, vari izbaudīt parka dažādību un veltīt laiku dabas izzināšanai un atpūtai parka teritorijā.

Lēdurgas disku golfa parka atklāšana norisināsies 19. jūnijā plkst. 12.00. Pasākuma ietvaros varēs izmēģināt savus spēkus disku golfa spēlē, iepazīties ar spēles noteikumiem un vienu no teiksmainākajiem disku golfa parkiem Latvijā. Lēdurgas disku golfa atklāšanas dienā jau no plkst. 13.00 Lēdurgas Dendroparkā norisināsies arī Saules gājiens – Līgo svētku pasākums ar dažādām aktivitātēm. 

 

Kas ir disku golfs?

Disku golfs ir ārpustelpu sporta spēle, kurā spēlētājam lidojošais disks jāiemet tam paredzētā grozā. Kāpēc golfs? – tāpēc, ka uzdevums, līdzīgi kā tradicionālajā golfā, ir iziet visus 18 grozus ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu.

Disku golfu spēlē īpašos disku golfa laukumos, kuros parasti ir 18, retāk – 9 grozi. Ceļu uz katru grozu sāk no starta laukuma, bet laukumā esošie šķēršļi – koki, reljefs, ūdenstilpnes spēli padara interesantāku. Nozīme ir ne tikai metiena spēkam un tehnikai, bet arī stratēģijai, pareizi pieņemtam lēmumam šķēršļa apiešanā vai metiena trajektorijas izvēlē.

Disku golfa spēlei nav vecuma ierobežojumu – tā ir iespēja aktīvi pavadīt laiku dabā gan individuāli, gan ģimenes lokā, izaicinot sevi, savus draugus un ģimenes locekļus.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...