Dārza pērles 2020

Dārza pērles vieno skaistākos daiļdārzus, stādaudzētavas, kolekciju un botāniskos dārzus, muižu un dendroloģiskos parkus visā Vidzeme, Tukuma apkārtnē un Dienvidigaunijā
19
Jūn

Lēdurgas Dendroparkā viesojas žurnālisti no Baltijas valstīm

16. jūnijā Lēdurgas Dendroparkā viesojās Igaunijas, Latvijas un Lietuvas žurnālisti projekta “Dārza Pērles” ietvaros, lai iepazītu parka piedāvājumu. Dārza pērles vieno skaistākos daiļdārzus, stādaudzētavas, kolekciju un botāniskos dārzus, muižu un dendroloģiskos parkus visā Vidzeme, Tukuma apkārtnē un Dienvidigaunijā.

Parku un dārzu tūrismam kļūstot arvien populārākam šis projekta mērķis ir dažādot tūrisma piedāvājumu Igaunijā un Latvijā, izveidojot jaunu, pievilcīgu un ilgtspējīgu tūrisma maršruta piedāvājumu. Lēdurgas Dendroparks realizējot dažādus projektus parka labiekārtošanā ir kļuvis par iecienītu tūrisma galamērķi, ko pierāda arī dalība šajā projektā.  Projektā “Dārza Pērles” Lēdurgas Dendroparks piedalās kopš 2018. gada, katru gadu pulcinot arvien lielāku apmeklētāju skaitu.

Lēdurgas Dendroparka apskatē piedalījās arī Krimuldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Linards Kumskis, Lēdurgas Dendroparka vadība un Attīstības nodaļas pārstāvji, lai iepazīstinātu žurnālistus ar parka attīstības stratēģiju, paveiktajiem darbiem un nākotnes plāniem.

Krimuldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Linards Kumskis: “Dalība starptautiskā projektā sniedz iespēju Lēdurgas Dendroparku, kurā ir vieni lielākajiem un bagātīgākajiem dendroloģiskajiem stādījumiem Latvijā, pieteikt Baltijas valstu tūrisma tirgū, kā arī apmainīties pieredzē, sadarboties un izvērtēt nepieciešamos attīstības darbus nākotnē. Paldies dendroparka komandai par parka attīstību!

Parka teritorijā turpinās stādījumu atjaunošana un papildināšana, labiekārtošanas darbi bērnu rotaļu laukumā, uzstādīta nojume, noslēgusies parka Administrācijas ēkas renovācija, uzstādītas gaismas laternas līdz Mudurgas dižakmenim, lai varētu baudīt parka burvību arī vakara stundās. Parka teritorijā darbi norisinās nepārtraukti, lai to padarītu pievilcīgāku un interesantāku ikvienam parka apmeklētājam.

 

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...