Ekskursijas

EKSKURSIJAS SKOLĀM UN GRUPĀM

Lēdurgas Dendroparks piedāvā skolēnu, grupu un individuālās ekskursijas gida pavadībā. Piedāvājam ielūkoties parka daudzveidīgajā un bagātīgajā augu pasaulē, ieklausīties putnu balsīs un baudīt dabas skaistumu.

Ekskursiju saturs tiek pielāgots gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem.

Skolēnu grupām sagatavots īpašs piedāvājums ar uzdevumiem, darba lapām, iespēju pašiem veikt izpēti Dendroparka augu valstībā.

Ekskursija jāpiesaka vismaz 5 dienas iepriekš rakstot uz info@ledurgasdendroparks.lv vai zvanot + 371 25549747, +371 26395349.

Brīvdienās un ārpus darba laika ekskursijas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu: info@ledurgasdendroparks.lv

Piesakot ekskursiju ir iespēja pieteikt siltas pusdienas un tās izbaudīt piknika vietā pie varenā Mudurgas dižakmeni. Pusdienas par atsevišķu samaksu (pieteikt 3-5 dienas iepriekš).

Ja mainās plāni par pieteikto ekskursiju, tad tā ir jāatsaka vismaz vienu dienu iepriekš. Ja atteikums netiek veikts, gida pakalpojumi jāapmaksā pilnā apmērā.

Gida pakalpojumi, izglītojošo ekskursiju un aktīvo nodarbību vadītāja maksa (papildus jāiegādājas ieejas biļete katram apmeklētājam):

  • Latviešu valodā 30,00 EUR;
  • Svešvalodā 45,00 EUR.

 

PARKA AUGU PASAULE

Ekskursija 1,5 h garumā Lēdurgas Dendroparka teritorijā, iepazīstot augu daudzveidību atbilstoši gadalaikiem.

Ekskursijas maršruts ir mainīgs – gids katrai ekskursijai maršrutu izvēlas individuāli, vadoties pēc laikapstākļiem, kā arī aktuālajiem dažādu augu ziedēšanas laikiem un ekskursantu interesēm.

IEPAZĪSTI LĒDURGAS DABAS UN VĒSTURES DAUDZVEIDĪBU

Ekskursija 3 h garumā pa Lēdurgas Dendroparku un Lēdurgas ciemata vēsturiskajām vietām vēstures takā “Lapu upe Lēdurga”. Bezmaksas apmeklējums, sākums pie Lēdurgas Dendroparka.

Maršruta karte pieejama šeit.

Ekskursiju var dalīt un pieteikties tikai uz Lēdurgas Dendroparka apskati (Vispārīgā ekskursija) vai vēstures takas “Lapu upe Lēdurga” iepazīšanu.

Piesakot ekskursiju vismaz 5 darba dienas iepriekš, iespējams pieteikt apmeklējumu baznīcās: Lēdurgas evaņģēliski luteriskajā baznīcā un Jāņa kristītāja pareizticīgajā baznīcā. Baznīcu apmeklējums par ziedojumiem.

 

IZGLĪTOJOŠĀ EKSKURSIJA AR MATERIĀLIEM UN UZDEVUMIEM

Ekskursija 1,5h līdz 2h garumā iepazīstot Lēdurgas Dendroparka augu daudzveidību, pildot kādu no sagatavotajiem uzdevumiem vai uzdevuma lapām.

Ekskursijas maršruts ir mainīgs – gids katrai ekskursijai maršrutu izvēlas individuāli, vadoties pēc laikapstākļiem, kā arī aktuālajiem dažādu augu ziedēšanas laikiem un ekskursantu interesēm.

 

IEPAZĪSTI AVOTU BIRZI

Vieta, kas šobrīd atdzimst no jauna – Avotu birzs. Aptuveni 10 km no Lēdurgas Dendroarka dodoties Straupes virzienā atrodas vieta, kur savulaik sakopšanas darbos ir piedalījies dzejnieks Imants Ziedonis. Avotu muižas parks izveidots Braslas upes ielokā. Ejot gar upes kastu atklājas līdz pat 25 m augsti klinšu atsegumi. Vieta, kura savulaik bijusi slavena ar vērienīgām zaļumballēm un svētku svinēšanu gan iedzīvotājiem, gan viesiem.

Ekskursijas laikā uzzināsiet par Avotu birzs vēsturi, stāstus par Avotu muižas īpašniekiem, to noslēpumiem un kāda šis vietas saistība ar netālu esošo Inciema muižu.

Ekskursiju var apvienot ar Lēdurgas Dendroparka un Straupes pagasta apmeklējumu.

Ekskursijas ilgums ir pielāgojams, piesakoties un vienojoties ar gidu.

VIENA DIENA KRIMULDAS NOVADĀ

Ekskursijas laikā gida pavadībā iepazīsiet Krimuldas novada kultūrvēsturisko un dabas mantojumu, apmeklējot vecāko darbojošos mūra baznīcu Latvijā, izstaigājot Inciema muižas parka takas un izbaudot dabas un daudzveidību.

Ekskursija ietver:

  • Kubeseles dabas un vēstures taka;
  • Vecākā darbojošā mūra baznīca un Ceļinieka namiņš;
  • Turaidas muzejrezervāts;
  • Inciema muižas stāsti;
  • Dabas klusums Avotu birzī;
  • Lēdurgas Dendroparka augu daudzveidība;
  • Enerģijas lādiņš “Lēdurgas spēka takā”;
  • Lēdurgas vēsturiskā taka “Lapu upe Lēdurga”.

Piesakot ekskursiju, iespējams vienoties par ekskursijā iekļaujamiem apskates objektiem un pielāgot programmu jūsu vēlmēm.

Ekskursijas ilgums ir pielāgojams, piesakoties un vienojoties ar gidu.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...